Laserowy miernik wielkości cząstek ANALYSETTE 22 Nano Tec

oferta niedostępna
FRITSCH GmbH Mahlen und Messen
Producent: FRITSCH GmbH Mahlen und Messen

Produkt niedostępny.  
Miernik ten został zastąpiony nowym modelem A22 NeXT

W dalszym ciągu wykonujemy prace serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne takich urządzeń.

ANALYSETTE 22 Nano Tec
jest idealnym, uniwersalnie stosowanym laserowym miernikiem wielkości cząstek dla efektywnej analizy rozkładu uziarnienie w zakresie 0,01 – 2100µm.

Szybka, automatyczna analiza uziarnienia. Prosty pomiar w krótkim czasie i wysoka dokładność dzięki wyznaczeniu w 110 klasach. Dużą zaletą przyrządu jest przyjazna obsługa dla użytkownika, krótki czas pomiaru, szybka i prosta zmiana pomiędzy pomiarami na sucho i mokro, oraz łatwe czyszczenie.

Czas pomiaru w ANALYSETTE 22 Nano Tec dla większości pomiarów wynosi poniżej jednej minuty. Wynik pomiaru można przedstawić w dostosowanym do potrzeb użytkownika protokole pomiarowym .

ANALYSETTE 22 Nano Tec jest budowy kompaktowej i składa się z jednostki pomiarowej, którą można szybko i prosto połączyć z różnymi jednostkami do dyspergowania dla pomiarów na mokro względnie na sucho. Umożliwia to kupno dokładnie tylko tego co potrzebne jest dla Państwa zadań.

Szczególnie praktyczny w ANALYSETTE 22 Nano Tec jest duży zakres pomiarowy wynoszący 0,01 – 2100 µm i nie wymagający żadnej przebudowy elementów optycznych. W tym celu zmieniana jest odległość pomiędzy detektorem i celą pomiarową przez układ automatycznego przesuwu. W celi pomiarowej znajdują się przygotowane przez jednostkę do dyspergowania cząstki próbki, które oświetlane są strumieniem laserowym. Przez zmianę odległości pomiędzy detektorem i celą pomiarową uchwytywany jest każdorazowo inny zakres kątowy rozproszonego światła. Z tych danych pomiarowych wyznaczany jest rozkład uziarnienia.

Wyślij zapytanie dotyczące tego produktu.